Број на оглас: 2934871
Објавен на: 15.08.2018, 10:26
1 / 8

Peugeot 207 1.4 hdi 2009 god so full oprema

3.900 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Peugeot 207 1.4 hdi 2009 god so full oprema registrirana do 12.12.2018 . Vo odlicna sostojba kako od fabrika odlicna za pocetnici vozaci so orginalna kilometraza . Kolata ne e uvezena kupena e od prv gazda vo mk. Proverka moze kaj sakate. Moze zamena za pomala dizel so vasa doplata. Za kes 3900e