Број на оглас: 2933888
Објавен на: 11.10.2018, 22:59
1 / 5

Man 26.314 6x2

9.500 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Man 26.314
2001 godina
Sasija 6.80
Vo odlicna sostojba
Registriran do 06.2019