Број на оглас: 2933816
Објавен на: 03.08.2018, 22:22
1 / 2

Се продава CD читач за Lenovo лаптоп.

600 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Читачот е кало нов, многу малку користен. Моделот на читачот е
DS-8A9SH.
Контакт тел. 077 429 224