Број на оглас: 2933215
Објавен на: 23.09.2018, 12:19
1 / 10

Opel Astra 1.7 dti

2.200 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Astra 1.7 dti
Registrirana do 29 septembei 2018 so zelen karton
napraven komplet service bez nikakvo dopolniteli
ABS
El stakla
4x airbag
Klima
Radio so usb
Bord kompjuter
Novi gumi MS
nov akumullator so garancia 2 godini
Kolata e vo perfektna sostojba,odlicen ekonomicen motor so niska potrosuvacka na gorivo
INFO 070 458 867