Број на оглас: 2933203
Објавен на: 27.02.2019, 13:28
1 / 4

Сандаци за пчели ЛР и Фарар

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Се продават користени сандаци за пчели:
- 29 ЛР
- 29 фарар
со рамки, подници, поклопни даски, збегови и капаци.
Може да се комбинира (плодиште ЛР и медишта Фарар) по Ваш избор.
Екстра цена за сите комплет.