Број на оглас: 2932863
Објавен на: 02.01.2019, 12:20
1 / 6

Kamion VOLVO so Rampa-ZAMENA ZA KOMBE

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kamion Volvo kamionot e so rampa pun dizel za tovarenje odlicen. Moze zamena za kombe so vasa doplata.