Број на оглас: 2932856
Објавен на: 02.09.2020, 02:35
1 / 5

MERCEDES C220-ZAMENA ZA TRAKTOR

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes C220 dizel racen elegance na bugarski tabli zamena za traktor ferguson.