Број на оглас: 2932735
Објавен на: 19.07.2018, 11:00
1 / 12

Audi A4 1.9 TDI 131ks(bora,golf,passat,)Prva Boja

4.900 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi kupeno od PORSE Skopje od salon so servisna kniska fakturi so fiskalna napraven kompleten servis novi gumi SAVA so realni kilometri moze proverka vo ovlasten servis po vasa zelba 3-KLUCA Klima Ladi posetalni informaci na telefon 100% zacuvano