Број на оглас: 2932615
Објавен на: 19.12.2018, 22:34
1 / 8

Toyota avensis

5.300 €
Марка:
Toyota
Модел:
Avensis
Година:
2005
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.8 95kw broj za kontakt: 070 218 719