Број на оглас: 2931993
Објавен на: 14.07.2020, 23:59
1 / 8

EXTRA CENA NA WF KAMERA

2.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


ГОЛЕМА АКЦИЈА НА СИГуРНОСНИ КАМЕРИ!!
--- Камерата е идеална за мониторинг , набљудување и контрола.
---Се инсталира преку апликација на андроид телефон, на таблет , на лап топ, компјутер.
--Може да функционира на лан кабел и на WF.
---Целосна контрола преку вашиот мобилен можете да ја движите во сите правци.
--Има силна резолуција и инфраред за нокно снимање. Има микрофон и звучник може да слушате се што се случува во просториата каде што е поставена и да разговарате со некој што е во нејзина близина.
-- Камерата има слот за мемориска картичка и можност за снимање и сликање.
--Една од нај важните особини за оваа смарт камера е што има сензор и аларм го регистрира секое движење во нејзината близина алармира со сирена и со сигнал ,,аларм,, на вашиот мобилен.
--Има уште многу други можности.
--Оваа камера ви овозможува каде и да се наогате во било која точка на плнетата каде што има интернет да набљудувате што се случува во вашиот . дом , канцеларија , дукан , магацин, работна просторија итн.
ЦЕНАТА НА КАМЕРАТА Е РЕКЛАМНА 2000 ден. Можете да ја купите во нашиот дукан близу градежен факултет во Скопје. Или да ви ја испратиме по брза пратка (оваа услуга ке ве чини 150ден)
-- Не губете време опуштете се безгижно одете на одмор или било која друг омилена дестинација и набљудувајте што се случува во вашите домашни и деловни простории. И што е најважно за секоја купена камера добивате фискална сметка.Не купате од виртуелни интернет сајтови шверцуван и неквалитетен производ