Број на оглас: 2931969
Објавен на: 15.03.2019, 22:17
1 / 1

Masina Za Vakumiranje

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Пластика индустрија

Вид на оглас: Се продава


raboti bes problem za sirenje kaskaval za suvo meso vakumiranje