Број на оглас: 2931361
Објавен на: 24.05.2020, 21:37
1 / 9

Apartmani vo Star Dojran VILA V&N

20 €
Број на соби:
6
Квадратура:
300 m²
Број на спратови:
Високо приземје
Греење:
Струја
Дворна површина:
400 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2010
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
4 Балкони
Број на бањи:
4
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Ul Partizanska br 13

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Kompletno opremeni novi apartmani so wc,kujna,plazma tv,klima i frizider na 3 minuti peski od centarot na vtora linija kontakt i rezervacii na tel.078229577 Pepi
078229577 Pepi
078229577 Pepi
078229577 Pepi
Samo na ovoj broj.