Број на оглас: 2931158
Објавен на: 16.09.2018, 21:20
1 / 1

Negotino, se izdava prekrasna kukja vo naselbata Antigona!

100 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
130 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
150 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Антигона 70б, Неготино 1440

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава куќа во населбата Антигона во град Неготино. Куќата е солидна градба, градена од ГРАНИТ-Скопје. Куќата се наоѓа над градскиот Музеј, на само 5 минути пешки од центарот на градот на 2 минути пешки од Градската Болница и на 1 минута од Автобуската постојка за град Кавадарци и фабриката Draxlermayer.
Куќата е на два спрата од коишто вториот е целосно опремен за живеење, блиндирана врата, кујна со аспиратор, нов фрижидер, спална соба, гостинска соба, дневна соба. Има машина за перење.Балкон со поглед кон градот.Куќата е од новите градби.

Долниот спрат е со пространа гаража и голема соба којашто може да се користи како подрумска просторија. Многу мирна улица без никаква врева и многу добри соседи.
Греењето е на струја исто и на дрва.

Ве молам само телефонски повици!!
Без SMS, Viber, WhatsApp, email. Благодарам однапред.

Телефон за контакт, Нон-Cтоп 24/7 само на следнит броj:
075 920 991

ДОБРОДОЈДЕНИ СТЕ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ ДА ЈА ПОГЛЕДНЕТЕ ОВАА УБАВА КУЌА.
ЌЕ СЕ ДОГОВОРИМЕ ЗА СЕ, ЌЕ НАЈДЕМЕ ЗАЕДНИЧКИ ЈАЗИК.