Број на оглас: 2931127
Објавен на: 01.12.2018, 11:14
1 / 12

Ford Mondeo

1 €
Марка:
Ford
Модел:
Mondeo
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford mondeo 1.8 benzin so 5 vrati. Kolata e 1999 god,raboti bez problem, smeneti diskovi i plocki, akumulator,, Duracell,, star 1,5 godina(pod garancija seuste), gumi 2 letni, 2 zimski(2016) 1 rezervna. Kilometraza zagarantirana.Ima klima.tel 070 590 099