Број на оглас: 2931077
Објавен на: 05.04.2019, 13:17
1 / 9

Транспортер Т6 (Товарно) 2010 во одлична состојба

6.500 €
Наско Киров
kliment ohriski bb
Струмица

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Возилото е увезено од Германија, во одлична состојба.
2.0 ТDI 75KW
Информации на број
070-253-772
070-214-865