Број на оглас: 2931042
Објавен на: 28.01.2019, 14:13
1 / 9

Тransporter T5 2008 (патар) во одлична состојба.

7.500 €
Наско Киров
kliment ohriski bb
Струмица

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Возилото е увезено од Германија, во одлична состојба.
Информации на број
070-253-772
070-214-865