Број на оглас: 2931006
Објавен на: 07.12.2018, 11:51
1 / 4

Алансер за suzuki intruder 1500

150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Резервни делови за мотори

Вид на оглас: Се продава


Се продава алансер за сузуки интрудер 1500/1400 цц до 2004 год. мислам дека е истиот