Број на оглас: 2930907
Објавен на: 15.08.2018, 08:50
1 / 6

Seat kordoba 1.9 sdi

1.600 € 1.699 €
Марка:
Seat
Модел:
Cordoba
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava seat kordoba 1.9sdi kollata e vo mnogu dobra sostojba stegnat je registriran cella godina vredi dase vidit mozhe I zamena za po malla kolla pozz javete na ovoj broj 078 369 185