Број на оглас: 2930746
Објавен на: 15.08.2019, 10:38
1 / 1

KLIMATRONIK ZA W 140

40 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
w 140 s 350
Tип на делови:
Клима уреди

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


KLIMATRONIK KONTROLA ZA MERCEDES
W 140 „SLON“
1991 - 1996 GOD.
POLOVEN , PROVEREN SE FUNKCIONIRA!!!