Број на оглас: 2929942
Објавен на: 23.03.2019, 21:13
1 / 10

Alfa romeo 145 1.6 benzin/plin

1.150 € Цената не е фиксна 1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 145
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfa romeo 145 1.6 benzin/plin kolata e vo odlicna sostojba napraven servis pred 1000 km stegnata prednica xenon svetla godisna vinetka za bg zelen karton ima klima koja raboti moze i zamena za drugo vozilo ponudete kontakt tel:078/412-094 isto taka moze i na viber na istiot broj