Број на оглас: 2929923
Објавен на: 15.03.2019, 23:28
1 / 3

2 Fotelji

2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 Fotelji zacuvani kako novi povolno. Edna 2000 denari