Број на оглас: 2929849
Објавен на: 23.07.2018, 14:26
1 / 6

Volkswagen BORA 1.9 TDI

2.999 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Bora
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bora 1.9 tdi 81 kw vo prekrasna sostojba
So full oprema i registrirana
TEL 071-394-894
Miki