Број на оглас: 2929774
Објавен на: 17.09.2020, 16:48
1 / 12

Izdrabotka, Krecenje , gips karton , abrib

2 € Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


Rabotime:
- Gips karton - spusteni plafoni pregradni zidovi
- Opsivki na vrati i prozorci
- Gletuvanje
- Abrib
- Farbanje belo i vo boja
- Stiropor izolacija
Rabotime kvalitetno i profesionalno Informacii na mobilen

078-238-966
078-238-966
078-238-966