Број на оглас: 2929489
Објавен на: 17.06.2019, 13:50
1 / 7

KIA Carnival 2.9 CRDI

3.700 €
Марка:
Kia
Модел:
Carnival
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KIA Carnival 2.9 CRDI 2004 140hp 165.000km
- Klima
- ABS
- 4Airbag
- Centralna brava,
- El.stakla
- El. retrovizori
- RadioCD
- Maglinki

BROJ ZA KONTAKT: 075-231-199
BROJ ZA KONTAKT: 075-231-199