Број на оглас: 2928820
Објавен на: 09.07.2019, 13:53
1 / 10

PORSCHE PANAMERA 3.0 D

По Договор
Марка:
Porsche
Модел:
Panamera
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e kako od salon servisirana komplet vo ovlasten servis....