Број на оглас: 2928725
Објавен на: 22.09.2018, 22:43
1 / 4

Рачки за чопер

2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Тунинг

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат рачки за чопер за со сајла мат црни со костурска глава