Број на оглас: 2928547
Објавен на: 30.06.2020, 22:37
1 / 2

PRODAVAM DELOVI ZA ALFA ROMEO 156 2.4 JTD IMA SE I LIMARIJA.

По Договор
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 156
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
90000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


DELOVI.