Број на оглас: 2928432
Објавен на: 17.01.2019, 01:42
1 / 2

Се продава ел. Гитара Ibanes SA60

250 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Се продава ел. гитара Ibanez SA60 цена 250 EUR. Гитарката е во екстра состојба. Нови жици, свеж сетап и signlecoil (neck и middle) магнетите се Dimarzio DP110 FS-1. Само магнетите коштат 150 EUR. Цената не е фиксна.