Број на оглас: 2928432
Објавен на: 07.12.2018, 09:56
1 / 4

Се продава ел. Гитара Ibanes SA60

200 € Цената не е фиксна 250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава ел. гитара Ibanez SA60 цена 200 EUR. Пијачало Melodia Solist 100s Цена 100 EUR. Вкупна цена 300 EUR. Гитарката е во екстра состојба. Нови жици и магнетите се Dimarzio DP110 FS-1. Само магнетите коштат 150 EUR. Во пакетот има гратис Behringer X V-Amp Guitar Multi Effect. Прикажан подолу на сликата. Цената не е фиксна.