Број на оглас: 2928343
Објавен на: 07.12.2018, 11:51
1 / 5

Blackview R7 so skrsen ekran

1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Друга марка
Модел:
Blackview R7
Боја:
Silver
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Се продава Blackview R7 со скршен екран.Кога се скрши работеше околу 10 дена и потоа скроз потемна екранот. Се продавава со се комплет како што е купен