Број на оглас: 2928226
Објавен на: 24.03.2019, 10:15
1 / 11

Toyota Auris 2.0 D-4D 2007

1 €
Марка:
Toyota
Модел:
Auris
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
93 kw / 126 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Toyota Auris 2.0 D-4D, произведена 2007 година, во одлична состојба.

Двозонска автоматска клима, електроника на прозори и ретровизори, оргинално радио CD од Toyota, команди на волан, 4 нови летни гуми со алуминиумски бандаши, ABS, airbag, магленки, 126 коњски сили, темпомат, возилото се стартува без клуч, светлосина боја, зелен картон, EURO 4.
Цена по договор.
Контакт тел. 075/485-105 Кире