Број на оглас: 2928147
Објавен на: 09.05.2019, 08:37
1 / 9

VW GOLF 5 2.0 SDI 05"/DELOVI

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 5 2.0 SDI 2005GOD/IMA SE STO VI TREBA/EFTINO/GARANCIJA/PRAKAM PO KARGO