Број на оглас: 2927981
Објавен на: 12.02.2019, 00:57
1 / 3

Termo pecka 6 kilovatna

11 МКД Цената е фиксна 4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava termo pecka, 6kw,mnogu malku koristena i vo odlicna sostojba. Peckata gi ima i site cigli koi se redat vnatre. Kontakt na 075/361-048,vo sekoe vreme. Cena po dogovor.