Број на оглас: 2927620
Објавен на: 14.01.2019, 20:42
1 / 5

Mercedes Benz C220 Karavan , 2005 Automatic Avangard

4.700 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema i kolata e vo top sostojba.
Registrirana i so zelen karton do Fevruari 2019 god.
Hitno : Moze da se vidi. Moze zamena automatic kola.
Cenata e so kes.