Број на оглас: 2927477
Објавен на: 16.05.2019, 15:49
1 / 3

Renault kangoo 4x4 havarisano

99.999 €
Марка:
Renault
Модел:
Kangoo
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Havarisana
4x4
2002 1.9 dci
Se prodava celo