Број на оглас: 2927248
Објавен на: 22.01.2019, 10:27
1 / 5

P 9 Light Skoro nov

6.500 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
P 9 Lite.
Боја:
White
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e zemen od T-Mobile Mk uste e mnogu malko koristen bes nikakvi ostetuvanja i grebanici i skrsenici na nego so site komplet dodatoci sto idat fabricno so nego