Број на оглас: 2927035
Објавен на: 18.05.2020, 16:24
1 / 2

Servis za avto klima uredi!!!@

500 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A8
Година:
2018
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Zakazete termin za servis na vasiot avto klima ured.
071235352