Број на оглас: 2926983
Објавен на: 17.07.2018, 18:32
1 / 9

Продава Пијано.

550 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Продава пијано "Röllin" Германско производство. Пијано е како ново. Тој е во одлична состојба, оценки се во целосна работна состојба, внатре чеканите воопшто не cе оштетени
Можете да напишете во Viber или What'Up. Цена по договор.