Број на оглас: 2926974
Објавен на: 23.05.2020, 22:00
1 / 4

MIKSETA MIKSETI proveri

По Договор

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


Site mikseti se bez POJACALO i EFEKTI, totalno ispravni.
INTER-M LM 9414... 6 mikrofonski i 4 stereo vlezovi, 130 evra
LD SYSTEMS lax 4.1( nova ) 120evra
Za drugi oglasi iskucaj: proveri