Број на оглас: 2926484
Објавен на: 02.01.2019, 15:31
1 / 8

BMW X5 2010 3.5d

17.000 €
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
210 kw / 286 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw x5 2010 3.5d xDrive
Kolata e uvezena od Amerika so full oprema i panorama krov