Број на оглас: 2926396
Објавен на: 17.05.2019, 08:41
1 / 12

Kompresor/Kompresori za vozduh AGROMAX ITALY

7.500 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


>>>>VIDEO OD KOMPRESORITE MOZE DA GO POGLEDNETE POD TEKSTOT


Novi Kompresori za vozduh
Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l 300l 500l✅
Marka AGROMAX od Italijanski brend koj gi zastapuvame 5 godini na nasiot pazar i e dokazan kvalitet
Garancija 2 Godini ✅
Prevzemame odgovornost i garancija na sekoj kompresor
Raspolagame so Rezervni delovi za istite kompresori

Zastapnik za Kompresorite AGROMAX
Agro-Servis 2000 Negotino
Postoime 18 godini uspesni na nasiot pazar so mnogu zadovoleni klienti
Ovlasten servis so dolgogodisno iskustvo
Za Dopolnitelni Informacii kontaktirajte ne
📞 + 389 75-416-451 📞 + 389 75-416-455
📞 + 389 43-371-015
facebook strana----https://www.facebook.com/agroservis2000/
PRODAZEN SALON NEGOTINO
PRAKAME PO KARGO NIZ CELA MAKEDONIJA

АГРО-СЕРВИС 2000 e една од водечките компании во Р.Македонија Година се занимава со продажба и увоз на земјоделска механизација,програма за вино(Муљачи за грозје),TPV Авто приколки,Компресори за воздух,Генератори за струја и мн други машини
Застапници сне на 6 светски брендови увезуваме роба од 5 држави
Располагаме со изложбен и магацински простор 1850м3

Основана во 1999 година продолжува со успех да ја прошири својата активност во полето на агрокултурата, увозот, продажбата и сервисирањето на земјоделските машини и други машински алати.

ПОВЕЛЕТЕ И ПОСЕТЕТЕ НЕ!