Број на оглас: 2926365
Објавен на: 28.06.2018, 13:00
1 / 5

Se izdavat sobi za studenti/ucenici

3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Se naoga na ul.Vita Pop Jordanova nad gradskata bilbloteka Goce Delcev
Tel.077-500/487
071-809/432