Број на оглас: 2926329
Објавен на: 14.06.2018, 11:56
1 / 1

Klima kompresor Citroen C3 1.4 HDI Peugeot 307 HDI)

1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Part Number SD6VBL S10
Tel za kontakt
078213333,
071441444
078441778
078600555

Потврден огласувач
 Autoking klima (претпријатие)