Број на оглас: 2926324
Објавен на: 14.06.2018, 11:52
1 / 1

Klima kompresor Citroen C3-C2-Peugeot 307,206

1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Part Number SD6V12 1450
Tel za kontakt
078213333,
071441444
078441778
078600555

Потврден огласувач
 Autoking klima (претпријатие)