Број на оглас: 2926198
Објавен на: 22.05.2020, 21:38
1 / 7

Se izdava vikendica na Ravna Reka- Pehcevo

400 МКД
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
1500 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Југоисток

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава викендица на 10км од Пехчево, во близина на изворот на река Брегалница. Опколена е со прекрасна борова и букова шума, во близина се наоѓаат спортски терени, пешачки патеки и познатите Пехчевски водопади, прекрасно место за спорт, одмор и рекреација.