Број на оглас: 2926194
Објавен на: 20.02.2020, 09:44
1 / 4

Orginal Pioneer MVH 280FD

4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


Radioto e staro edna godina a koristeno e samo 2-3 meseci,radioto e top,izlezite se 4x100 wati,samoto radio si ima vgradeno pojacalo i mnogu e mocno.ima mnogu ubav displej,sveti crveno.https://www.pioneer-car.eu/eur/products/mvh-280fd/specifications