Број на оглас: 2926139
Објавен на: 13.02.2019, 08:17
1 / 8

IVECO DAILI 65C18 -- 2008 AUT.

7.700 € Цената не е фиксна 7.850 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


IVECO DAILI 65C18 -- 2008 AUT.
3.0 DIZEL
130 KW 177 KS
TOVAREN DEL :
DOLŽINA 5 M
AUTOMATIK
NOSIVOST 2960 KG
7700 PLUS DDV