Број на оглас: 2925963
Објавен на: 14.08.2018, 14:28
1 / 12

BMW e60 525d M paket

7.550 €
Марка:
BMW
Модел:
525
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Влатко
Македонски Брод

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam BMW vo odlicna sostojba. Kolata e registrirana do 12.02.2019, napraven e golem i mal servis. Ima skoro novi gumi DUNLOP. Kolata e uvezena od Italija od prv gazda. Mozana e zamena samo za kola do 77kw so vasa doplata. Za poveke info javetese na ovaj broj

078-203-215
078-203-215
078-203-215
078-203-215
078-203-215