Број на оглас: 2925727
Објавен на: 13.06.2018, 17:46
1 / 12

Stan so kirija za evtini pari 130 EURO- namesten

130 €
Број на соби:
2,5
Квадратура:
68 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
K.R.DRNC

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


se izdava stan so kirija namesten
130 euro mesecno
stanot e odlicen 3 sprat !
kontakt 070 426 678!