Број на оглас: 2925699
Објавен на: 29.04.2019, 19:11
1 / 12

VW TOUAREG - 3.0 V6 TDI 2011 GODINA FUL OPREMA

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


PRODAVAM ILI MENUVAM VW TOUAREG 3.0 V6 TDI 150 kw 2011 GODINA SO FULL OPREMA.
- NAVIGACIJA
- BORD KOMPJUTER
- KOZEN ENTERIER
- KLIMATRONIK (napred,nazad)
- AIR BAG x 12
- XSENON
- GREACI VO SEDISTA I RETROVIZORI
- RADIO CD-SD KARTA
- SENZORI DOZD, SVETLO
- HALOGENKI
- KUKA
- GUMI MICHELIN

MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA
INFO NA TEL 070 340 888 - 070 340 888 - 070 340 888