Број на оглас: 2925666
Објавен на: 29.06.2018, 16:34
1 / 9

Se prodava Land Rover

1.900 € Цената не е фиксна
Марка:
LandRover
Модел:
Друг модел
Година:
1980
Гориво:
Дизел
Километри:
65000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
54 kw / 73 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes motor 2.2 dizel 4x4